En Ucuz VPS Sunucu Kiralama - Kayizer.com
Kayizer'de yardıma ihtiyacınız olduğu her an binlerce destek talebini başarı ile çözüme ulaştırmış uzman ekibimizden  7/24 ücretsiz destek  alabilirsiniz.

Ucuz VPS Sunucu Kiralama

VPS Sunucu Kiralama hizmetimiz başlıca Paylaşımlı Hosting hizmeti kullanmak istemeyen veya website ziyaretçi sayısı Paylaşımlı Hosting hizmetlerinde barınamayacak kadar artan müşterilerimizin internet sitelerini daha stabil ve daha hızlı barındırabilmesi adına optimize edilmiştir.

4.6 Yıldız Müşteri Yorumları Yıldız +200 Değerlendirme Üzerinden
Aylık
Yıllık %15 İndirimli
Paket İsmi Ram CPU İşlemci Modeli Disk Trafik Ücret
Paket İsmiVPS-2 Ram2 GB CPU2 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret64,90TL/ay51.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiVPS-3 Ram3 GB CPU2 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret74,90TL/ay59.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiVPS-4 Ram4 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret104.90TL/ay83.75TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiVPS-5 Ram5 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk35 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret114,90TL/ay91.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiVPS-6 Ram6 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk35 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret124,90TL/ay99.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiVPS-7 Ram7 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk40 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret134,90TL/ay107.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiVPS-8 Ram8 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk40 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret144,90TL/ay115.92TL/ay Sipariş Ver

Windows 10, Windows 11, Windows 2022, Windows 2019, Windows 2016, Windows 2012R2, FreeBSD 13, AlmaLinux 8, AlmaLinux 9, CentOS 8, CentOS 7, Debian 8, Debian 10, Debian 11, Rocky 8, Rocky 9, Ubuntu 22, Ubuntu 20, Ubuntu 18 İşletim sistemleri desteklenmektedir.

Kolay ve Hızlı Sunucu Yönetimi.

Basit arayüze sahip, gelişmiş kontrol panelimiz sayesinde VDS sunucunuzu kolaylıkla yönetmenin keyfini çıkarın. İşte kontrol panelimiz aracılığı ile sunucunuzda gerçekleştirebileceğiniz çeşitli işlemler;

 • Başlatma ve Kapatma
 • Yeniden Başlatma
 • İşletim Sistemi Kurulumu
 • Şifre Yönetimi
 • Konsol Erişimi
 • Detaylı Kullanım Bilgileri
Farkımız Kalitemiz

Türkiye'nin en iyi VPS Sunucu Kiralama hizmetini sağlıyoruz.

Güncel Donanım

Yeni nesil ve tamamı Enterprise seviyesinde donanımlar ile Türkiye'nin en hızlı hizmetlerini sağlıyoruz.

Memnuniyet Garantisi

VPS Server hizmetlerimizi memnuniyet esasıyla dizaynlıyor ve müşteri geri dönüşlerini önemsiyoruz.

7/24 Profesyonel Destek

Alanında uzman profesyonel destek ekibimiz ile yaşadığınız teknik problemlerde 7/24 destek sunuyoruz.

Tier III Veri Merkezi

Dünya standartlarına uygun Tier III Sertifikalı Veri Merkezimiz ile %99.9 Uptime değeri sunuyoruz.

Kolay Sipariş

Sadece 4 Aşama

Sadece 4 aşama geçerek kolayca sipariş oluşturabileceğini ve internet siteni yayına alabildiğini biliyor muydun?

 • Plan Seçimi

  İnternet Sitenize uygun paket seçimi yapınız, hangi pakete ihtiyacınız olduğunu bilmiyor iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Alan Adı Belirleme

  Size ve projenize uygun bir alan adı belirleyin veya mevcutta alan adınız var ise transfer edin veya bize yönlendirin.

 • Hesap Oluşturma

  Sadece 1 dakika içerisinde hesabınızı oluşturun.

 • Ödeme Yapma

  Her türlü Visa/Mastercard logolu banka kartı, Havale/EFT/Fast ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

VPS Sunucu Kiralama paketlerimiz ile Çok Daha Yüksek ziyaretçi sayılarında bile performans problemi yaşamayın.

VPS Sunucu Kiralama hizmetlerimiz Paylaşımlı Hosting hizmeti kullanmak istemeyen veyahut site ziyaretçi sayısının yüksek olmasından dolayı artık Paylaşımlı Hosting hizmetlerinde performans problemi yaşayan müşterilerimiz için harika bir tercihtir. Hangi VPS Sunucu Kiralama paketini seçeceğinizi bilmiyor iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Limitsiz Trafik

 • Sınırsız Destek

 • Windows/Linux İşletim Sistemi

 • Projenize Özel Konfigurasyon

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

VPS Server Nedir?

VPS sunucu sanallaştırma yazılımları ile Ram, CPU, Disk gibi fiziksel kaynakların sanal olarak sunuculara bölünmesidir. Ekonomik VPS Server Kiralama çözümlerimiz sayesinde fiziksel sunucu performansına sahip özelliklere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. VPS Server, sanallaştırma sistemi sayesinde farklı bir kullanıcının VPS Server içerisinde yaptığı yüksek kullanımlardan diğer kullanıcılar etkilenmemektedir.

VPS Server Hizmetlerinde Kullanılan Disk Nedir?

VPS Server hizmetlerimiz de SSD ve Enterprise SSD disk kullanmaktayız, HDD yerine bu diskleri tercih etme sebebimiz Server hizmetleriniz içerisinde 20 kat ve daha üzeri seviyede hız artışına sebep olduğu kadar güvenilir olmasıdır.

İade Şartlarınız Nedir?

VPS Server hizmetlerimiz de Siber Suç gibi durumlar işlenebildiği ve bu tarz durumların yıllar sonra bile karşımıza çıkabildiği için ne yazık ki iade bulunmamaktadır.

VPS Server Hizmetlerinizde kullandığınız Lokasyon Neresidir?

VPS Server hizmetlerimizde başlıca firmamıza ait sunucular üzerinden hizmet verdiğimiz ve Ping oranlarının düşük olmasını yani sunucularınızda ve web sitelerinizde gecikme yaşamamanız adına Türkiye lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

VPS Server Hizmetlerindeki Limitsiz Trafik Nedir?

VPS Server hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir, ancak VPS Server hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limitimiz anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır. Detaylı bilgi için hizmet sözleşmemizi gözden geçirmenizi öneririz.

VPS Server Hizmetlerinde Yedekleme Bulunuyor mu?

VPS Server hizmetlerimizde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır, standart paket özelliklerimiz de ne yazık ki yedekleme servisi bulunmamakta olup ekstra olarak satın alım esnasında yedekleme tercihinde bulunabilirsiniz.

VPS Serverlara Maksimum Ne kadar IP Tanımlanabilir?

Her bir VPS Server hizmetine maksimum 15 adet ipv4 tanımlanabilmektedir.

Hangi VPS Paketini seçmeliyim?

Eğer hangi VPS Server paketinin sizin için uygun olduğunu belirlemekte aklınızda soru işareti bulunuyor ise, bizimle iletişime geçmeniz durumunda Profesyonel Destek Ekibimiz size yardımcı olacak ve hangi VPS Server paketinin sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmanızda destek sağlayacaktır.