Discord Bot VDS - Ucuz Discord Sunucu Kirala - Kayizer.com
Kayizer'de yardıma ihtiyacınız olduğu her an binlerce destek talebini başarı ile çözüme ulaştırmış uzman ekibimizden  7/24 ücretsiz destek  alabilirsiniz.

Discord Bot VDS

Discord Bot VDS hizmetimiz ile botlarınızı Türkiye lokasyonda en düşük ping oranları ile 7/24 online tutabileceğiniz tek adres.

4.6 Yıldız Müşteri Yorumları Yıldız +200 Değerlendirme Üzerinden
Aylık
Yıllık
Paket Ram CPU İşlemci Disk Trafik Ücret
Paket İsmiDiscord - 2GB Ram2 GB CPU2 CPU İşlemciE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret64,90TL/ay51.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 3GB Ram3 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret74,90TL/ay59.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 4GB Ram4 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret104.90TL/ay83.75TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 5GB Ram5 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk35 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret114,90TL/ay91.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 6GB Ram6 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk35 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret124,90TL/ay99.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 7GB Ram7 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk40 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret134,90TL/ay107.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 8GB Ram8 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk40 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret144,90TL/ay115.92TL/ay Sipariş Ver
Paket İsmiDiscord - 9GB Ram9 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk40 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret154,90TL/ay123.92TL/ay Sipariş Ver
Farkımız Kalitemiz

Türkiye'nin en iyi Discord Bot VDS Kiralama hizmetini sağlıyoruz.

Güncel Donanım

Yeni nesil ve tamamı Enterprise seviyesinde donanımlar ile Türkiye'nin en hızlı hizmetlerini sağlıyoruz.

Memnuniyet Garantisi

Discord Bot VDS hizmetlerimizi memnuniyet esasıyla dizaynlıyor ve müşteri geri dönüşlerini önemsiyoruz.

7/24 Profesyonel Destek

Alanında uzman profesyonel destek ekibimiz ile yaşadığınız teknik problemlerde 7/24 destek sunuyoruz.

Tier III Veri Merkezi

Dünya standartlarına uygun Tier III Sertifikalı Veri Merkezimiz ile %99.9 Uptime değeri sunuyoruz.

Kolay Sipariş

Sadece 4 Aşama ile
Discord VDS Satın Alın.

Sadece 4 aşama geçerek kolayca sipariş oluşturabileceğini ve internet siteni yayına alabildiğini biliyor muydun?

 • Plan Seçimi

  İnternet Sitenize uygun paket seçimi yapınız, hangi pakete ihtiyacınız olduğunu bilmiyor iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Alan Adı Belirleme

  Size ve projenize uygun bir alan adı belirleyin veya mevcutta alan adınız var ise transfer edin veya bize yönlendirin.

 • Hesap Oluşturma

  Sadece 1 dakika içerisinde hesabınızı oluşturun.

 • Ödeme Yapma

  Her türlü Visa/Mastercard logolu banka kartı, Havale/EFT/Fast ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

Discord Bot VDS hizmetimiz de sağladıklarımız.

Discord Bot VDS hizmetlerimizde Samsung marka SSD ve NVMe SSD disk kullanarak botlarınızın ve işletim sisteminizin maksimum hızda çalışmasını sağlıyoruz. Süper hızlı destek ekibimiz ile birlikte en hızlı çözümleri sunuyoruz. Hizmet kalitemiz kadar iddialı olduğumuz bir diğer konu, destek hızımızdır. İnanıyoruz ki Discord Bot VDS satışı yapan firmalar bizim hızımızı geçemezler.

Kendimize ait fiziksel sunucuları DGN Veri merkezinde barındırıyoruz. Bu sayede botunuzun performansını artırırken güvenilirliğini de en üst düzeye çıkarıyoruz.

Botunuzu taşımakta zorlanıyor musunuz? Deneyimli destek ekibimiz, Discord Bot VDS hizmetinizi sorunsuz bir şekilde bizlere taşımanızda size yardımcı olacaktır.

Discord Bot VDS hizmetimiz şu anda sadece Türkiye Lokasyonunda sunulmaktadır. Bütçe dostu fiyatlarımız ile en uygun ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kar marjımızdan ödün vererek fiyatlarımızı düşürdük, böylece siz de kolayca Discord Bot VDS sahibi olabilirsiniz.

 • Limitsiz Trafik

 • Sınırsız Destek

 • Windows/Linux İşletim Sistemi

 • Projenize Özel Konfigurasyon

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Discord Bot VDS Server Nedir?

Discord Bot VDS hizmetimiz VDS sunucuların Discord botlarına yönelik optimize edilmiş ve güncellenmiş halidir, Discord botlarınızın ihtiyaç duyabileceği şekilde özel olarak oluşturulan Sanal Sunucularımızın farkını yaşayın.

Discord Bot VDS Hizmetlerinde Kullanılan Disk Nedir?

Discord Bot VDS hizmetlerimiz de SSD ve NVMe SSD disk kullanmaktayız, HDD yerine bu diskleri tercih etme sebebimiz Server hizmetleriniz içerisinde 20 kat ve daha üzeri seviyede hız artışına sebep olduğu kadar güvenilir olmasıdır.

İade Şartlarınız Nedir?

Discord Bot VDS hizmetlerimiz de Siber Suç gibi durumlar işlenebildiği ve bu tarz durumların yıllar sonra bile karşımıza çıkabildiği için ne yazık ki iade bulunmamaktadır.

Discord Bot VDS Hizmetlerinizde kullandığınız Lokasyon Neresidir?

Discord Bot VDS hizmetlerimizde başlıca firmamıza ait sunucular üzerinden hizmet verdiğimiz ve Ping oranlarının düşük olmasını yani sunucularınızda ve web sitelerinizde gecikme yaşamamanız adına Türkiye lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

Discord Bot VDS Hizmetlerindeki Limitsiz Trafik Nedir?

Discord Bot VDS hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir, ancak Discord Bot VDS hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limitimiz anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır. Detaylı bilgi için hizmet sözleşmemizi gözden geçirmenizi öneririz.

Discord Bot VDS Hizmetlerinde Yedekleme Bulunuyor mu?

Discord Bot VDS hizmetlerimizde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır, standart paket özelliklerimiz de ne yazık ki yedekleme servisi bulunmamakta olup ekstra olarak satın alım esnasında yedekleme tercihinde bulunabilirsiniz.

Discord Bot VDS Maksimum Ne kadar IP Tanımlanabilir?

Her bir Discord Bot VDS hizmetine maksimum 1 adet ipv4 tanımlanabilmektedir.

Hangi Discord Bot VDS Paketini seçmeliyim?

Eğer hangi Discord Bot VDS paketinin sizin için uygun olduğunu belirlemekte aklınızda soru işareti bulunuyor ise, bizimle iletişime geçmeniz durumunda Profesyonel Destek Ekibimiz size yardımcı olacak ve hangi Discord Bot VDS paketinin sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmanızda destek sağlayacaktır.