En Uygun Fiyatlar İle Discord Bot VDS Kiralama - KAYIZER

Discord Bot VDS

Discord Bot VDS hizmetimiz ile botlarınızı Türkiye lokasyonda en düşük ping oranları ile 7/24 online tutabileceğiniz tek adres.

Discord Bot Sunucularımız

Discord Bot VDS hizmetimizi VDS Sunucularından ayıran başlıca özellikler Discord Botlarının ihtiyaç duyduğu nodejs, quickdb gibi uygulamaların vds sunucunuzda yüklü olarak gelmesidir.

Discord Botunuzu başlatamamaktan mı korkuyorsunuz?

Farklı firmada bulunan ve/veya bilgisayarınız üzerinde kullanıyor olduğunuz botu bizlerden aldığınız Discord Bot VDS hizmetine aktarırken problem yaşayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Korkmanıza gerek yok. Alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek botunuzu almış olduğunuz hizmete taşıma konusunda yardım alabilirsiniz.

Ram Miktarı Çekirdek Sayısı Depolama Trafik Fiyat
Minecraft 2GB 2 CPU 30GB NVMe Disk Limitsiz trafik

39.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 3GB 4 CPU 30GB NVMe Disk Limitsiz trafik

44.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 4GB 4 CPU 30GB NVMe Disk Limitsiz trafik

54.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 5GB 4 CPU 35GB NVMe Disk Limitsiz trafik

64.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 6GB 4 CPU 35GB NVMe Disk Limitsiz trafik

74.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 7GB 4 CPU 40GB NVMe Disk Limitsiz trafik

84.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 8GB 4 CPU 40GB NVMe Disk Limitsiz trafik

94.90 ₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft 9GB 4 CPU 40GB NVMe Disk Limitsiz trafik

104.90 ₺/ay

Sipariş Ver

Discord Bot VDS hizmetimiz de sağladıklarımız.

Tüm VDS Sunucu hizmetlerimiz de ortak olarak sağladığımız hizmetleri alt kısımda listelemiş bulunmaktayız.

SSD Disk Hızıyla Tanışın

Tüm Discord Bot VDS hizmetlerimiz de Samsung marka SSD Disk kullanarak botlarınızın ve işletim sisteminizin olabildiğince hızlı şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Süper Hızlı Destek

Hizmet kalitemiz kadar iddialı olduğumuz bir diğer konu ise destek hızımızdır, inanıyoruz ki Discord Bot VDS satışı yapan firmalar arasında bizden daha hızlısını bulamayacaksınız.

Kendimize Ait Sunucular

Discord Bot VDS Hizmetimiz de kullanmış olduğumuz fiziksel sunucular tamamen tarafımıza ait olup Comnet ve DGN Veri merkezinde barındırmaktayız.

hosting
hosting
Botunuzu taşımakta zorlanıyor musunuz?

Farklı firmada bulunan Discord Bot VDS hizmetinizi bizlere taşırken hata yapacağınızdan mı korkuyorsunuz? Deneyimli destek ekibimiz ile iletişime geçerek Discord Bot VDS hizmetiniz de karşılaşabileceğiniz sorunlarda yardım talep edebilirsiniz.

Türkiye Lokasyon

Discord Bot VDS hizmetimiz de şu an için sadece Türkiye Lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

Bütçe Dostu Fiyatlar

Bütçe dostu fiyatlarımız ile birlikte en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti vermek başlıca amacımızdır. Kar marjımızdan düşerek fiyatlarımızı düşürdük. Artık sizde kolayca Discord Bot VDS sahibi olabilirsiniz.

Türkiyenin En İyi
Discord Bot VDS Sağlayıcısı

Türkiyenin en çok destek sağlayan firması olmanın yanı sıra en fazla Discord Bot VDS müşteri sayısına sahip olan firma olmak bizleri gururlandırıyor.

server room

(S)ıkça (S)orulan (S)orular

Discord Bot Hosting hizmetimiz ile birlikte aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını alt kısımda bulabilirsiniz.

Discord Bot VDS Hizmetimiz ile birlikte Discord Bot sahiplerinin başlıca ihtiyaç duyduğu nodejs quick.db gibi programlar sunucu içerisinde kurulu olarak gelmektedir.

Sürekli olarak kendimizi ve sunucularımızı güncelleyerek sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışmaktayız. Discord Bot VDS Hizmetimiz ile birlikte de en yüksek UpTime oranlarını sizlere başarıyla sunmayı başarmış bulunmaktayız.

Az kar da çok bereket vardır, kar marjımızı düşüşerek sizlere daha uygun fiyatlarla da kaliteli hizmetin alınabileceğini göstermek istiyoruz.

Alanında profesyonel olan ekibimiz ile görüşme sağlayarak sunucunuz için ortalama kaç GB Ram ve kaç CPU değerlerine ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Aksi bir durumda bu özellikleri yükseltmesi çok kısa süreceği için bir sorun yaşamayacaksınızdır.

Web sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek, sitemiz üzerinden destek talebi açarak veya Discord sunucumuz üzerinden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

discord bot vds, discord bot sunucusu, discord bot kiralama, discord bot kurulumu, discord sunucu, discord bot sunucu kiralama, discord, discord sunucu, discord kiralama, discord sunucu al, discord bot hosting, discord hosting