En Uygun Fiyatlar İle Limitsiz Hosting Kiralama - KAYIZER

Sınırsız SSD Web Hosting'in tadını çıkartın

  • Sınırsız subdomain oluşturun
  • 99% Uptime Garantisi
  • SSL Sertifikası Tamamen ücretsiz

cPanel Hosting

Ucuz Hosting

Ekonomik Hosting paketlerimizi diğer firmalardan ayıran başlıca özelliğin paketlerimizin limitsiz olmasıdır. Limitsiz Hosting adı altında satışını gerçekleştirmiş olduğumuz Ucuz Hosting paketlerimiz bütçe dostu ve %99.9 Uptime oranı ile stabilliği koruması sebebiyle kullanıcılarımız tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Sektör üzerinde Ucuz Hosting adı altında yüzlerce kullanıcıya hizmet veriyor ve hizmet kalitemizi de sizlerin önerileri doğrultusunda sürekli olarak arttırıyoruz.

Neden Ucuz Hosting?

Tüm Ucuz Hosting paketlerimiz tamamen performans odaklıdır, web sitelerinizi Limitsiz Hosting özellikleri ile herhangi bir limite takılmadan yönetebilirsiniz.

Ucuz Hosting yavaş mı?

Ucuz Hosting kelimesi sizleri yanıltmasın bu başlık yalnızca müşteri portföyümüze kolay ulaşabilmek adına kullanılmaktadır, varolan hizmetlerimiz de kesinlikle Ucuz Hosting kelimesinden dolayı ekstra bir limitleme, daha kötü sunucularda barındırma veya diğer eksi özellikler bulunmamaktadır.

Limitsiz Hosting gerçekten Limitsiz mi?

Sözümüzün arkasındayız, sitelerinizi gerçektende belirtilen Limitsiz Hosting özellikleri doğrultusunda limitsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kesinlikle trafik kullanımınıza ve disk kullanımınıza hizmet sözleşmemiz kapsamında karışmıyoruz.

hosting

Neden KAYIZER

Başlıca amacımız müşteri memnuniyetidir. Hizmet aldığınız an sizinle ilgilenmeyi bırakan bir müşteri temsilcisi yerine sizinle daha fazla ilgilenecek bir müşteri temsilcisiyle karşılaşacaksınız.

Türkiye Lokasyon

Türkiye lokasyon olan sunucularımız DGN ve Comnet Veri Merkezlerinde barındırılmaktadır.

Hızlı Destek

Hizmet kalitemiz kadar iddialı olduğumuz bir diğer konu ise destek hızımızdır, daha hızlısını bulamayacaksınız.

Yeni Nesil Donanımlar

Tüm sunucu hizmetlerimiz de yeni nesil ve alanında uzman olan firmalar ile çalışmaktayız.

SSD Disk

Bütün sunucularımız da SSD veya M2 SSD Kullanarak SAS Disklere göre oldukça yüksek hızlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Bütçe dostu fiyatlarımız ile birlikte en kaliteli hizmeti vermek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Güvenilir Transfer

Farklı noktada bulunan cPanel hosting hizmetinizi bizlere ulaşarak güvenilir bir şekilde transfer ettirebilirsiniz..

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız

Satış öncesi destek için WhatsApp ve sağ alt kısımda bulunan canlı destek hizmetimiz üzerinden, satış öncesi, teknik destek ve aklınıza takılan her türlü destek ihtiyacınız da bizlere mail adresimiz ve sitemiz üzerinde bulunan destek talebi hizmetimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

server room

(S)ıkça (S)orulan (S)orular

Paylaşımlı Hosting hizmeti Hosting hizmetleri arasında en çok tercih edilen ve en uygun fiyatlara sahip hizmettir. Kurulumunu sağlamış olduğumuz cPanel hizmetimizin bulunduğu sunucumuzdaki kaynaklar o sunucu içerisine kurulan müşteriler tarafından ortak kullanılmaktadır yani paylaşılmaktadır bu yüzden fiyatları çok daha uygundur. KAYIZER Bilişim Hizmetleri olarak Paylaşımlı Hosting hizmetlerimizde kullanmış olduğumu sistemleri çok fazla kişiye paylaştırmadığımız için siteleriniz de yüksek performanslar elde edebilirsiniz.

Paylaşımlı Web Hosting hizmetimizin başlıca avantajı fiyatlarının çok daha uygun olmasıdır. Bunun yanı sıra kaynaklar da birden fazla müşteri bulunduğu için hizmetler yönetilerek takip edilmektedir ve hata toleransı minimuma indirilmektedir. Sizler yerine hizmetlerinizin stabilliğini ve optimizasyonunu biz yönetmekteyiz.

Evet, farklı firmada bulunan Alan Adı hizmetinizi transferini sağlayabilirsiniz.

Almış olduğunuz Alan Adı ismi ziyaretçilerinizin internet üzerinde sizleri daha kolay bulabilmesi için en önemli etkendir. Alan Adı hizmetiniz bulunmadığı takdirde sizlere atanmış olan ip adresi ile de websitenize giriş sağlanabilir fakat rakamlardan oluştuğu için unutulması daha kolaydır.