Bulut Sunucu Kiralama - Yüksek Performanslı Cloud Sunucu Kiralayın - Kayizer.com
Kayizer'de yardıma ihtiyacınız olduğu her an binlerce destek talebini başarı ile çözüme ulaştırmış uzman ekibimizden  7/24 ücretsiz destek  alabilirsiniz.

Bulut Sunucu Kiralama

İşletmeniz için özel olarak dizayn edilmiş olan Bulut Tabanlı Sanal Sunucu hizmetlerimiz ile Bulutların üzerinde bir hizmete sahip olun.

Paket İsmi Ram CPU İşlemci Modeli Disk Trafik Ücret
Paket İsmiCloud Server 30 Ram1 GB CPU1 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk30 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret90,79₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 50 Ram2 GB CPU1 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk50 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret133,35₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 60 Ram2 GB CPU2 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk60 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret218,47₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 80 Ram4 GB CPU2 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk80 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret388,71₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 120 Ram8 GB CPU4 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk120 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret729,18₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 140 Ram16 GB CPU6 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk140 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret1.438,51₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 160 Ram32 GB CPU12 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk160 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret2.857,16₺/ay Sipariş Ver
Paket İsmiCloud Server 320 Ram48 GB CPU16 CPU İşlemci ModeliE5-2699 v4 Disk320 GB TrafikLimitsiz Trafik Ücret5.694,34₺/ay Sipariş Ver
Farkımız Kalitemiz

Türkiye'nin en iyi Bulut Sunucu Kiralama hizmetini sağlıyoruz.

Güncel Donanım

Yeni nesil ve tamamı Enterprise seviyesinde donanımlar ile Türkiye'nin en hızlı hizmetlerini sağlıyoruz.

Memnuniyet Garantisi

Hosting hizmetlerimizden memnun kalmamanız durumunda 15 gün iade garantisi veriyoruz.

7/24 Profesyonel Destek

Alanında uzman profesyonel destek ekibimiz ile yaşadığınız teknik problemlerde 7/24 destek sunuyoruz.

Tier III Veri Merkezi

Dünya standartlarına uygun Tier III Sertifikalı Veri Merkezimiz ile %99.9 Uptime değeri sunuyoruz.

Kolay Sipariş

Sadece 4 Aşama

Sadece 4 aşama geçerek kolayca sipariş oluşturabileceğini ve internet siteni yayına alabildiğini biliyor muydun?

 • Plan Seçimi

  İnternet Sitenize uygun paket seçimi yapınız, hangi pakete ihtiyacınız olduğunu bilmiyor iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Alan Adı Belirleme

  Size ve projenize uygun bir alan adı belirleyin veya mevcutta alan adınız var ise transfer edin veya bize yönlendirin.

 • Hesap Oluşturma

  Sadece 1 dakika içerisinde hesabınızı oluşturun.

 • Ödeme Yapma

  Her türlü Visa/Mastercard logolu banka kartı, Havale/EFT/Fast ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

Bulut Sunucu Kiralama paketlerimiz ile Çok Daha Yüksek ziyaretçi sayılarında bile performans problemi yaşamayın.

Bulut Sunucu Kiralama hizmetlerimiz Paylaşımlı Hosting hizmeti kullanmak istemeyen veyahut site ziyaretçi sayısının yüksek olmasından dolayı artık Paylaşımlı Hosting hizmetlerinde performans problemi yaşayan müşterilerimiz için harika bir tercihtir. Hangi VDS Sunucu Kiralama paketini seçeceğinizi bilmiyor iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Limitsiz Trafik

 • Sınırsız Destek

 • Windows/Linux İşletim Sistemi

 • Projenize Özel Konfigurasyon

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Cloud (Bulut) Sunucu Nedir?

Cloud (Bulut) Sunucu sanallaştırma yazılımları ile Ram, CPU, Disk gibi fiziksel kaynakların sanal olarak sunuculara bölünmesidir. Ekonomik VDS Server Kiralama çözümlerimiz sayesinde fiziksel sunucu performansına sahip özelliklere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. VDS Server, sanallaştırma sistemi sayesinde farklı bir kullanıcının Bulut Sunucu içerisinde yaptığı yüksek kullanımlardan diğer kullanıcılar etkilenmemektedir.

Bulut Sunucu Hizmetlerinde Kullanılan Disk Nedir?

Bulut Sunucu hizmetlerimiz de SSD ve NVMe SSD disk kullanmaktayız, HDD yerine bu diskleri tercih etme sebebimiz Server hizmetleriniz içerisinde 20 kat ve daha üzeri seviyede hız artışına sebep olduğu kadar güvenilir olmasıdır.

İade Şartlarınız Nedir?

Bulut Sunucu hizmetlerimiz de Siber Suç gibi durumlar işlenebildiği ve bu tarz durumların yıllar sonra bile karşımıza çıkabildiği için ne yazık ki iade bulunmamaktadır.

Bulut Sunucu Hizmetlerinizde kullandığınız Lokasyon Neresidir?

Bulut Sunucu hizmetlerimizde başlıca firmamıza ait sunucular üzerinden hizmet verdiğimiz ve Ping oranlarının düşük olmasını yani sunucularınızda ve web sitelerinizde gecikme yaşamamanız adına Türkiye lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

Bulut Sunucu Hizmetlerindeki Limitsiz Trafik Nedir?

Bulut Sunucu hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir, ancak Bulut Sunucu hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limitimiz anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır. Detaylı bilgi için hizmet sözleşmemizi gözden geçirmenizi öneririz.

Bulut Sunucu Hizmetlerinde Yedekleme Bulunuyor mu?

Bulut Sunucu hizmetlerimizde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır, standart paket özelliklerimiz de ne yazık ki yedekleme servisi bulunmamakta olup ekstra olarak satın alım esnasında yedekleme tercihinde bulunabilirsiniz.

Bulut Sunuculara Maksimum Ne kadar IP Tanımlanabilir?

Her bir Bulut Sunucu hizmetine maksimum 15 adet ipv4 tanımlanabilmektedir.

Hangi Bulut Sunucu Paketini seçmeliyim?

Eğer hangi Bulut Sunucu paketinin sizin için uygun olduğunu belirlemekte aklınızda soru işareti bulunuyor ise, bizimle iletişime geçmeniz durumunda Profesyonel Destek Ekibimiz size yardımcı olacak ve hangi Bulut Sunucu paketinin sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmanızda destek sağlayacaktır.

7 Gün %100 iade garantisi

7 gün içerisinde memnun kalmamanız durumunda, iade imkanı sunuyoruz. Hiçbir sorun yaşatmadan talebinize istinaden hizmetiniz iptal edilmektedir.

Paketleri İncele

*Detaylı Bilgi için lütfen hizmet sözleşmemizi okuyunuz.